Team

Team

Schooljaar 2021- 2022

Groep 1 - instroom

Alicia Engberink: maandag t/m woensdag 

Dianne van der Ploeg: donderdag

Groep 1/2 A

Tamara Smink:  maandag t/m vrijdag

Groep 1/2B

Nina de Haas: maandag t/m vrijdag

Groep 1/2 C

Eugenie Steens: maandag, dinsdag en woensdag (afwisselend)

Margot de Korte: woensdag (afwisselend), donderdag, vrijdag

Groep 3A

Marloes van de Vlasakker: maandag, dinsdag, woensdag

Anke van de Kooij: woensdag (ondersteunend), donderdag, vrijdag

Groep 3B

Mijke van Hamersveld: maandag t/m vrijdag

Groep 4

Annelies Lablans: maandag, dinsdag

Marianne van de Vlasakker: woensdag t/m vrijdag 

Groep 4/5

Liza Vos: maandag t/m vrijdag

Groep 5

Jacey Masnec: maandag t/m vrijdag

Groep 6A

Loes Teunissen: maandag, dinsdag

Rianne Tichelaar - Attema: woensdag t/m vrijdag

Groep 6B

Sanne-Marije Rijn: maandag t/m vrijdag

Groep 7

Marjon Lavrijssen: maandag t/m woensdag

Roxanne van Anholt: donderdag, vrijdag

Groep 7/8

Emmy Heidekamp: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Karin Heusdens: woensdag

Groep 8

Bianca Zaalberg: maandag t./m vrijdag

 

Gymleerkrachten

Chaz Hagenaar - woensdag, donderdag

Jeremy Lindenberg - woensdag, donderdag

ICT- coordinator

Stefan van der Horst - woensdagmiddag

Intern contactpersoon

Marjon Lavrijssen

Tamara Smink

Intern begeleiders

Francien Korpershoek - maandagochtend, dinsdagochtend, woensdag, donderdagochtend, vrijdag

Sandra Wernsen - donderdag, vrijdag

Administratief medewerkster

Annemiek Pitlo - maandag, woensdag, donderdag

Conciërge

Erwin Snijders - dinsdag, woensdagmiddag, donderdagmiddag, vrijdag

Ondersteuning 

José Eijbergen - dinsdag, donderdag

Annelies Roest - donderdag, vrijdag

Onderwijsassistente 

Dianne van der Ploeg - woensdag t/m vrijdag

Leerkracht 'Kangoeroeklas'

Karin Heusdens - woensdag

Schoolleiding

Karin van den Hoven, schoolleider -                maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Wendy van Renesse, teamleider -                                  dinsdag t/m donderdag